Юридичний словник-довідник

Державна реєстрація інформаційних систем — легалізація державою відповідних інформаційних систем. Органи законодавчої, виконавчої та судової влади України, громадські об'єднання з метою оперативного інформування: громадськості про свою діяльність мають право створювати відповідні інформаційні системи. Порядок створення їх, структуру, обов'язки та інше визначають Кабінет Міністрів України, інші державні органи чи громадські об'єднання, Державні, органи та. організації, органи місцевого ї регіонального самоврядування, інформаційні системи яких вміщують інформацію стосовно громадян, зобов'язані надавати її безперешкодно і безкоштовно на вимогу осіб, яких вона стосується, крім випадків, передбачених законом, а також, вживати ' заходів щодо запобігання несанкціонованому доступу до неї. У разі порушення . цих вимог законодавство гарантує громадянам захист від завданої їм використанням такої інформації шкоди. Всі організації, які збирають інформацію про громадян, повинні до початку роботи з нею здійснювати встановленому Кабінетом Міністрів Украйни порядку реєстрацію відповідних баз даних.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.