Юридичний словник-довідник

Державний прапор — офіційний відмітний знак, держави, опис якого встановлюється законом (як правило, Конституцією). символ суверенітету держави. Державний прапор України затверджено 28.1.1992 постановою сесії Верховної Ради України. Ним став національний прапор, що являє собою прямокутне полотнище, яке складається з двох рівних за шириною горизонтально розташованих смуг: верхньої — синього, а нижньої — жовтого кольору. Державний гімн — поетично-музичний твір, який прославляє Батьківщину, державу, історичні події, їхніх героїв. В основу гімну незалежної України: покладені слова національного гімну «Ще не вмерла Україна», створеного у 60-х роках XIX ст. українським поетом П. Чубинським. Музику написав український композитор М. Вербицький. Гімн незалежної України затверджено Указом Президії Верховної Ради України «Про державний гімн України» від 15.І.1992.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.