Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Державне патентне відомство України (Держпатент України) — центральний орган, що здійснює функції державної виконавчої влади у галузі правової охорони промислової власності. Держпатент України реалізує стратегію державної політики правової охорони промислової власності,' формує систему заходів щодо забезпечення функціонування єдиної патентної системи України. Держпатент України узагальнює практику застосування законодавства з питань, що належать до його компетенції, розробляє пропозиції щодо удосконалення чинного законодавства та в установленому порядку вносить їх на розгляд Кабінету Міністрів України. Головними завданнями Держпатенту Украйни є: забезпечення правової охорони об'єктів промислової власності, видача патентів та інших охоронних документів; розробка ефективних форм і методі в державного регулювання відносин у сфері Охорони промислової власності; забезпечення фізичних і юридичних осіб інформацією про об'єкти промислової власності; надання. державної підтримки та сприяння створенню економічних, організаційних і соціальних умов для ефективної діяльності авторів об'єктів промислової власності тощо.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.