Юридичний словник-довідник

Державне регулювання сільського господарства — сукупність економіко — правових заходів, спрямованих на формування ринкових відносин (роздержавлення, приватизацію, розвиток конкуренції, підприємництва тощо), пріоритетність соціального розвитку села і рівноправність усіх форм господарювання з метою вдосконалення організації, підвищення ефективності сільськогосподарського виробництва. Суб'єктами Д. р. с. г. та інших галузей агропромислового комплексу України є: орган законодавчої влади держави — Верховна Рада України;, органи державної виконавчої влади — Президент України як глава держави і глава виконавчої влади, Кабінет Міністрів України, державна адміністрація; надвідомчий надзвичайний орган — Надзвичайна комісія з питань агропромислового комплексу України; органи державної виконавчої влади галузевої компетенції; органи державної виконавчої влади міжгалузевої компетенції;. органи місцевого та регіонального самоврядування. Форми їх діяльності — правотворча, правоохоронна, правозастосувальна та організаційна. До методів Д. р. с. г. та інших галузей АПК належать переконання, дозвіл, примус і рекомендування. Основні їх функції — організаційна, координаційна і контрольна.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.