Юридичний словник-довідник

Державний кадастр територій та об'єктів природно-заповідного фонду України — система вірогідних відомостей про природні, наукові, правові та інші характеристики територій і об'єктів, що входять до складу природно-заповідного фонду. Ведеться з метою оцінки складу та перспектив розвитку природно-заповідного фонду, стану територій і його об'єктів, організації, охорони й ефективного використання, планування наукових досліджень, а також забезпечення державних органів, заінтересованих підприємств, установ і організацій відповідною інформацією. Д. к. ведеться Міністерством охорони навколишнього природного середовища та ядерної безпеки України та його органами на місцях за рахунок державного бюджету. Первинний облік кадастрових відомостей щодо територій та об'єктів природно-заповідного фонду здійснюється адміністраціями природних заповідників, національних природних парків, регіональних ландшафтних парків, зоологічних парків загальнодержавного значення, а також підприємствами, установами та організаціями, у віданні яких перебувають інші території та об'єкти цього фонду, за їх рахунок. Формами кадастрової документації є картки первинного обліку, а також державні кадастри територій та об'єктів природно-заповідного фонду міст, районів, областей, Автономної Республіки Крим та України. Зміст кадастрової документації та строки надання документів первинного обліку визначаються Міністерством охорони навколишнього природного середовища та ядерної безпеки України. Див. також Природно-заповідний фонд України.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.