Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Державній контроль за використанням і охороною земель — урегульована правовими нормами цілеспрямована діяльність спеціально уповноважених державних органів щодо спостереження і перевірки дотримання всіма державними органами, громадськими об'єднаннями, підприємствами, установами, організаціями та громадянами вимог земельного законодавства, прийняття заходів, спрямованих на попередження, встановлення правопорушень, відновлення прав власників і землекористувачів, інших осіб з метою ефективного використання, відтворення та охорони земель. Державний контроль залежно від компетенції державних органів у галузі використання й охорони земель існує у трьох формах: надвідомчий, міжвідомчий, відомчий. Він здійснюється Радами народних депутатів, Державним комітетом України із земельних ресурсів, іншими спеціально уповноваженими органами. Спеціальний надвідомчий контроль за використанням і охороною земель відповідно до законодавства про охорону навколишнього природного середовища здійснюється Міністерством охорони навколишнього природного середовища та ядерної безпеки України. Об'єктами державного контролю за використанням і охороною земель є діяльність землекористувачів, земельний фонд, окремі категорії земель, процедури реалізації функцій управління, ведення державного кадастру, землеустрою тощо.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.