Юридичний словник-довідник

Державні комітети — центральні органи державної виконавчої влади України, які проводять державну політику у доручених їм галузях управління. Д. к. України створюються, перетворюються та ліквідовуються Президентом України. Він же призначає (затверджує) і звільняє з посад керівників Д. к. Президент України, крім того, затверджує Положення про Д. к. Голови Д. к. входять до складу Кабінету Міністрів України за посадою. Уряд України спрямовує і координує роботу Д. к. з міністерствами та іншими підпорядкованими йому центральними і місцевими органами державної виконавчої влади. У складі Д. к. діють колегії з дорадчими правами у вирішенні відповідних питань. Голови Д. к. видають накази та інструкції з предмета їх відання.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.