Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Дипломатична мова — 1) мова дипломатичних відносин та міжнародних договорів. Обов'язкової Д. м. не існує. За _ загальним правилом органи зовнішніх зносин користуються національною мовою. За не значнішим винятком двосторонні міжнародні договори, а також багатосторонні договори з обмеженою кількістю учасників укладаються мовами сторін. У міжнародних організаціях і на конференціях вживання мов регулюється правилами процедури, в яких мови поділяються, як правило, на офіційні (ними укладаються всі важливі дипломатичні документи) та робочі (ними ведуться дебати, укладаються проекти тощо). Генеральна Асамблея ООН має 6 офіційних і робочих мов: англійську, французьку, іспанську, російську, китайську та арабську (останню тільки в головних комітетах). Багатосторонні міжнародні договори, особливо загального характеру, а також ті, що приймаються в рамках або під егідою ООН, мають автентичні тексти, як правило, офіційними мовами ООН; 2) сукупність спеціальних термінів і словосполучень, які утворюють дипломатичний словник (наприклад, агреман, реторсії, статус кво тощо).

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.