Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Адміністративний арешт — захід адміністративного стягнення. Відповідно до Кодексу України про адміністративні правопорушення А. а. застосовується лише у виняткових випадках за окремі види адміністративних правопорушень (дрібне хуліганство, неповага до суду та ін.), А. а. призначається районним (міським) народним судом (народним суддею). Постанова районного (міського) народного суду про застосування А. а. виконується негайно після винесення її. Винятковість А. а. полягає в тому, що цей захід адміністративного стягнення застосовується за вчинення проступку, який за своєю громадською небезпечністю наближається до злочину. А. а. передбачає позбавлення волі особи, на яку суддя наклав це стягнення, на строк до 15 діб. Правопорушника використовують на фізичних роботах згідно з договорами, укладеними органами внутрішніх справ з підприємствами. Особи утримуються під А. а. в спеціальних приймальниках або ізоляторах тимчасового утримання при органі внутрішніх справ, але окремо від ув'язнених. Вони забезпечуються постачанням відповідно до норм в'язниць загального режиму. До строку А. а. зараховується строк адміністративного затримання. Правопорушник повинен сплатити вартість утримання його, харчування та охорони. А. а. не може застосовуватися до вагітних жінок, жінок, що мають дітей до 12 років, до осіб, які не досягли 18 років, до інвалідів першої і другої груп.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.