Юридичний словник-довідник

Довіреність — письмове уповноваження, видане однією особою іншій для представництва перед третьою особою. Юридичній особі Д. може бути видана тільки на укладання угод, що не суперечать її статутові. Д. на укладання угод, що потребують нотаріальної форми, а також на вчинення дій що до державних кооперативних та інших громадських організацій повинна бути нотаріально посвідчена. Д. на одержання заробітної плати та інших платежів, пов'язаних з трудовими відносинами,, на . одержання винагороди авторів, пенсій, допомоги і стипендій, грошей з ощадних банків, кореспонденції, в тому числі грошової посилкової, може бути посвідчена організацією, в якій довіритель працює або навчається, житлово-експлуатаційною конторою за місцем проживання, а також адміністрацією стаціонарного лікувально-профілактичного закладу, в якому він перебуває на лікуванні. Строк дії Д. не може перевищувати трьох років. Якщо строк у Д. не визначено, вона дійсна протягом одного року від дня її видачі. Д., яка призначена для вчинення дій за кордоном і не містить вказівок щодо строку її чинності, дійсна до її скасування особою, яка видала Д. Д. визнається недійсною, якщо в ній не зазначена дата її видачі. Чинність Д. припиняється у разі: закінчення строку, скасування її особою, яка видала Д.; відмови особи, якій видана Д.; припинення юридичної особи, яка видала Д. і на ім'я якої видана Д.; смерті громадянина, який видав Д. або якому видана Д., чи визнання таких громадян обмежено дієздатними або безвісно відсутніми.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.