Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Довірче товариство у сфері цінних паперів — товариство з додатковою відповідальністю, яке здійснює представницьку діяльність відповідно до договору, укладеного між довірителями (громадянами або юридичними особами) та Д. т. щодо реалізації прав власності довірителів. Майном довірителів можуть бути грошові кошти, цінні папери, а також документи, які засвідчують право власності довірителя. Відповідно до законодавства України статутний фонд Д. т. повинен формуватися виключно за рахунок грошових коштів і цінних паперів учасників Д. т., причому він має бути сформований протягом трьох місяців після державної реєстрації Д. т. Вартість майна, яке довірена особа (учасник Д. т.) бере на обслуговування у довірителів, не повинна сумарно перевищувати частки довіреної особи в статутному фонді Д. т. та відповідного розміру кратної додаткової відповідальності. Д. т. є інфраструктурним елементом ринку цінних паперів, в т. ч. при розміщеннях приватизаційних паперів.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.