Юридичний словник-довідник

Договір агентський — договір, за яким одна сторона (агент) зобов'язується здійснювати юридичні дії в інтересах і за рахунок іншої сторони (принципала). Агент може виступати від імені як принципала, так і власного. В обох випадках для принципала настають відповідні правові наслідки. Д. а. містить ознаки договору доручення і договору комісії. Цивільним законодавством України агентські відносини поки що не врегульовані. Ця обставина, однак, не виключає можливості застосування в товарообігу Д. а. Останнім часом Д. а. набув поширення в зовнішньоекономічних відносинах. Він широко використовується в країнах з так званою системою загального права (Англія, США та ін.).


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.