Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Договір агентський — договір, за яким одна сторона (агент) зобов'язується здійснювати юридичні дії в інтересах і за рахунок іншої сторони (принципала). Агент може виступати від імені як принципала, так і власного. В обох випадках для принципала настають відповідні правові наслідки. Д. а. містить ознаки договору доручення і договору комісії. Цивільним законодавством України агентські відносини поки що не врегульовані. Ця обставина, однак, не виключає можливості застосування в товарообігу Д. а. Останнім часом Д. а. набув поширення в зовнішньоекономічних відносинах. Він широко використовується в країнах з так званою системою загального права (Англія, США та ін.).

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.