Юридичний словник-довідник

Договір доручення — цивільна угода, за якою одна сторона (повірений) зобов'язана виконати від імені і за рахунок іншої сторони (довірителя) певні юридичні дії (укласти договір, отримати майно тощо). Повірений зобов'язаний особисто виконувати дане йому доручення відповідно до вказівок довірителя. Він зобов'язаний повідомляти довірителю на його вимогу усі відомості про хід виконання доручення; після виконання доручення без зволікань подати довірителю звіт з доданням виправдовувальних документів і передати йому все одержане за дорученням. Усі права і обов'язки щодо юридичних дій, які виконав повірений, має довіритель. Повірений діє від імені довірителя на підставі довіреності. Довіритель за Д. д. зобов'язаний: прийняти все виконане повіреним згідно з договором, а також, якщо інше не передбачено договором, забезпечити повіреного коштами, необхідними для виконання доручення; відшкодувати повіреному фактичні витрати на виконання доручення; після, виконання доручення сплатити повіреному винагороду.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.