Юридичний словник-довідник

Адміністративний нагляд — захід адміністративного примусу, що має запобіжний, припиняючий вплив у сфері забезпечення громадського порядку. А. н. здійснюють переважно органи внутрішніх справ, інспекції та відомства. Розрізняють А. н. загальний та за деякими категоріями осіб. Відповідно до Закону А. н. застосовується, зокрема, до осіб, визнаних судом особливо небезпечними рецидивістами, а також до осіб, які відбули покарання у вигляді позбавлення волі за тяжкі злочини або були засуджені двічі й більше і відбули покарання за будь-який навмисний злочин. А. н. встановлюється судом на строк від одного до двох років і не може перевищувати термінів, передбачених законом для погашення або зняття судимості. А. н. може бути продовжено кожного разу ще на 6 місяців, але не більше терміну, передбаченого для зняття або погашення судимості.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.