Юридичний словник-довідник

Договір експедиції — договір, за яким одна сторона (експедитор) зобов'язується за рахунок іншої сторони (клієнта) і від його чи від власного імені відправляти або приймати належні клієнту вантажі, виконувати інші необхідні для цього дії, а клієнт — здавати для відправки або приймати вантажі, оплачувати витрати та послуги експедитора. Д. е. оплатний, консенсуальний, двосторонній. Експедитор, крім дій юридичного характеру (оформлення документів), може здійснювати також фізичні дії (вантаження, маркірування, пакування тощо).


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.