Юридичний словник-довідник

Договір купівлі — продажу — один із найпоширеніших типів договорів, за яким продавець зобов'язується передати майно у власність покупцю, а покупець — прийняти майно і сплатити за нього визначену грошову суму. Право продавати майно має лише власник. Цей договір оплатний, двосторонній, консенсуальний. Право власності на продане майно переходить до покупця, як правило, з моменту передачі речі. Особливість Д. к-п. житлового будинку полягає в тому, що він завжди укладається в письмовій формі і повинен бути нотаріально завірений, якщо хоча б однією із сторін є громадянин. Цей договір підлягає реєстрації в місцевих органах державної влади. Придбання деяких видів майна (зброя, отрута, підривні пристрої та ін.) потребує спеціального дозволу.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.