Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Договір купівлі — продажу — один із найпоширеніших типів договорів, за яким продавець зобов'язується передати майно у власність покупцю, а покупець — прийняти майно і сплатити за нього визначену грошову суму. Право продавати майно має лише власник. Цей договір оплатний, двосторонній, консенсуальний. Право власності на продане майно переходить до покупця, як правило, з моменту передачі речі. Особливість Д. к-п. житлового будинку полягає в тому, що він завжди укладається в письмовій формі і повинен бути нотаріально завірений, якщо хоча б однією із сторін є громадянин. Цей договір підлягає реєстрації в місцевих органах державної влади. Придбання деяких видів майна (зброя, отрута, підривні пристрої та ін.) потребує спеціального дозволу.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.