Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Договір перевезення — один із видів цивільно-правових договорів. За Д. п. пасажирів перевізник зобов'язується перевезти пасажира в пункт призначення, а у разі - здачі пасажиром багажу — доставити й багаж у пункт призначення і видати його уповноваженій особі. Пасажир зобов'язується оплатити вартість проїзду і провозу багажу. Перевізник несе майнову відповідальність за заподіяння смерті або за ушкодження здоров'я пасажира. За Д. п. вантажу перевізник зобов'язується доставиш довірений відправником вантаж і видати його уповноваженій особі, а відправник — сплатити перевізнику певну суму. Перевізник несе майнову відповідальність за втрату, недостачу, пошкодження прийнятого вантажу.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.