Юридичний словник-довідник

Договір позики — договір, за яким одна сторона (позикодавець) передає іншій стороні (позичальнику) у власність (оперативне управління) гроші або речі, визначені родовими ознаками, а позичальник зобов'язується повернути позикодавцю таку саму суму грошей або рівну кількість речей того ж роду, і якості. Д. п. вважається укладеним від моменту передачі грошей або речей і має бути укладений у письмовій формі, якщо сума позики більша 50 крб. (закон щодо цього не змінений, хоч сьогоднішнім реаліям це аж ніяк не відповідає). Д. п. є реальним, одностороннім, як правило, безоплатним і строковим. Оспорювання Д. п. показаннями свідків не допускається, за винятком кримінально-карних дій.Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.