Юридичний словник-довідник

Договір типовий — затверджена компетентним органом письмова форма договору із заздалегідь визначеними умовами. Одні з умов, зазначених в Д. т., є обов'язковими для сторін, інші мають рекомендаційний характер. Інколи такі формалізовані документи називають «зразковими». Наприклад, наказом Голови Фонду державного майна від 16.Х.1992 затверджено «Зразковий договір оренди», наказом від 12.11.1993 — «Установчий договір про створення закритого акціонерного товариства», спільно з іншими міністерствами затверджена «Типова форма контракту з керівником підприємства, яке знаходиться в загальнодержавній власності» (зареєстрована в Мінюсті України 31.111.1993).


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.