Юридичний словник-довідник

Доказування у цивільній справі — процесуальна і розумова діяльність суб'єктів Д., спрямована на з'ясування справжніх обставин справи, прав і обов'язків сторін, встановлення певних обставин за допомогою вказівок на докази, а також подання, прийняття, збирання, дослідження й оцінка доказів. Процесуальна діяльність регулюється нормами цивільного процесуального права, а розумова — законами логічного мислення. Суб'єктами Д. є особи, які беруть участь у справі, представники громадських організацій і трудових колективів, а також суд.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.