Юридичний словник-довідник

Допомога батькам, зайнятим доглядом за трьома і більше дітьми — грошові виплати матері або батькові, зайнятим доглядом за трьома і більше дітьми віком до 16 років. Така допомога надається згідно із Законом України «Про державну допомогу сім'ям з дітьми», який передбачає виплату допомоги крім батьків також усиновителям, опікунам та піклувальникам від дня усиновлення ними дітей або встановлення опіки чи піклування. Д. призначається у розмірі 100 відсотків мінімальної заробітної плати на трьох дітей та 200 відсотків на чотирьох і більше дітей з урахуванням збільшення на величину індексу інфляції і виплачується щомісяця від дня досягнення третьою дитиною трирічного віку або двох років, якщо середньомісячний сукупний доход на кожного члена сім'ї за попередній рік не перевищує трикратного розміру мінімальної заробітної плати. Ця остання умова щодо сукупного доходу береться до уваги й при призначенні грошових виплат багатодітним сім'ям. Фінансування Д. здійснюється за рахунок коштів місцевого бюджету, виплату відшкодовують місцеві фінансові органи.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.