Юридичний словник-довідник

Допомога на дітей віком до 16 років — допомога, що надається сім'ям, які виховують дітей цього віку, а учнів — до 18 років, відповідно до ст. 52—67 Закону України «Про державну допомогу сім'ям з дітьми». Призначається, якщо середньомісячний сукупний доход на кожного члена сім'ї за попередній квартал не перевищує трикратної мінімальної заробітної плати, і не залежить від одержання дітьми пенсій та інших видів допомоги. Д. виплачується щомісяця від народження дитини і до досягнення нею 16-річного, а учнями — 18-річного віку за місцем основної роботи (служби, навчання) матері, а якщо мати не працює (не навчається або не служить) — за місцем роботи (служби, навчання) батька. Якщо батьки не працюють (не служать, не навчаються), допомога призначається і виплачується органами соціального захисту за місцем проживання. Право на неї мають також усиновителі, опікуни та піклувальники з дня прийняття рішення про усиновлення, встановлення опіки чи піклування. Фінансування щомісячної допомоги на дітей віком до 16 років (учнів — до 18 років) здійснюється за рахунок коштів місцевого бюджету (виплату відшкодовуючи місцеві фінансові органи).


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.