Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Допомога на дітей віком до 16 років — допомога, що надається сім'ям, які виховують дітей цього віку, а учнів — до 18 років, відповідно до ст. 52—67 Закону України «Про державну допомогу сім'ям з дітьми». Призначається, якщо середньомісячний сукупний доход на кожного члена сім'ї за попередній квартал не перевищує трикратної мінімальної заробітної плати, і не залежить від одержання дітьми пенсій та інших видів допомоги. Д. виплачується щомісяця від народження дитини і до досягнення нею 16-річного, а учнями — 18-річного віку за місцем основної роботи (служби, навчання) матері, а якщо мати не працює (не навчається або не служить) — за місцем роботи (служби, навчання) батька. Якщо батьки не працюють (не служать, не навчаються), допомога призначається і виплачується органами соціального захисту за місцем проживання. Право на неї мають також усиновителі, опікуни та піклувальники з дня прийняття рішення про усиновлення, встановлення опіки чи піклування. Фінансування щомісячної допомоги на дітей віком до 16 років (учнів — до 18 років) здійснюється за рахунок коштів місцевого бюджету (виплату відшкодовуючи місцеві фінансові органи).

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.