Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Допомога на дітей одиноким матерям — допомога, право на яку мають одинокі матері (які не перебувають у шлюбі), якщо у свідоцтві про народження дитини відсутній запис про її батька або такий запис зроблено у встановленому законом порядку за вказівкою матері. Правом на Д. користуються удови й удівці з дітьми, які не одержують на них пенсію в разі втрати годувальника або соціальну пенсію. Коли одинока мати, удова або удівець вступає в шлюб, право на отримання Д. на дітей, що народилися до шлюбу, зберігається. Відповідно до ст. 59 Закону України «Про державну допомогу сім'ям з дітьми» Д. надається одиноким матерям (удовам, удівцям) з числа дітей — сиріт і дітей, які залишилися без піклування батьків, колишніх вихованців дитячих будинків або шкіл — інтернатів, які мають дітей віком до 16, а учнів до 18 років,у розмірі 100 відсотків мінімальної заробітної плати з урахуванням збільшення на величину індексу інфляції, а одиноким матерям, удовам та удівцям з дітьми, які не одержують на них пенсію в разі втрати годувальника або соціальну пенсію, Д. призначається на кожну дитину. Виплата проводиться за рахунок коштів місцевого бюджету (її відшкодовують місцеві фінансові органи).

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.