Юридичний словник-довідник

Допомога на дітей одиноким матерям — допомога, право на яку мають одинокі матері (які не перебувають у шлюбі), якщо у свідоцтві про народження дитини відсутній запис про її батька або такий запис зроблено у встановленому законом порядку за вказівкою матері. Правом на Д. користуються удови й удівці з дітьми, які не одержують на них пенсію в разі втрати годувальника або соціальну пенсію. Коли одинока мати, удова або удівець вступає в шлюб, право на отримання Д. на дітей, що народилися до шлюбу, зберігається. Відповідно до ст. 59 Закону України «Про державну допомогу сім'ям з дітьми» Д. надається одиноким матерям (удовам, удівцям) з числа дітей — сиріт і дітей, які залишилися без піклування батьків, колишніх вихованців дитячих будинків або шкіл — інтернатів, які мають дітей віком до 16, а учнів до 18 років,у розмірі 100 відсотків мінімальної заробітної плати з урахуванням збільшення на величину індексу інфляції, а одиноким матерям, удовам та удівцям з дітьми, які не одержують на них пенсію в разі втрати годувальника або соціальну пенсію, Д. призначається на кожну дитину. Виплата проводиться за рахунок коштів місцевого бюджету (її відшкодовують місцеві фінансові органи).


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.