Юридичний словник-довідник

Допомога на час вагітності і пологів — грошові виплати жінкам, які працюють на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності та господарювання, у розмірі 100 відсотків заробітку; жінкам, які зайняті підприємницькою діяльністю, зокрема на умовах індивідуальної (групової) оренди або працюють в особистому селянському (фермерському) господарстві,— 100 відсотків заробітку (доходу); членам творчих спілок, творчим працівникам — не членам творчих спілок, а також тим, хто працює за авторськими договорами,— 100 відсотків заробітку (доходу); жінкам, які навчаються з відривом від виробництва,— у розмірі місячної стипендії; звільненим з роботи у зв'язку з ліквідацією підприємства, установи, організації — 100 відсотків заробітку, який вони одержували за останнім місцем роботи, а зареєстрованим у державній службі зайнятості як безробітні не менше 10 місяців — у розмірі мінімальної заробітної плати; жінкам — військовослужбовцям — 100 відсотків грошового і натурального забезпечення; жінкам із числа військовослужбовців, звільненим із Збройних сил України, Національної гвардії України, Прикордонних військ України, Служби безпеки України, військ цивільної оборони, інших військових формувань,— у розмірі 100 відсотків грошового забезпечення, обчисленого з окладу, який вони отримували до звільнення; жінкам з числа осіб начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ — 100 відсотків грошового забезпечення. Д. виплачується жінкам за сімдесят календарних днів до і п'ятдесят шість (у разі ускладнених пологів або народження двох чи більше дітей — сімдесят) календарних днів після пологів, причому розмір її обчислюється сумарно і не залежить від кількості днів, фактично використаних до пологів. Усиновителі новонароджених мають право на Д. від дня народження дитини. Д. виплачується за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.