Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Допомога на час тимчасової непрацездатності у зв'язку з доглядом за хворою дитиною — грошова виплата працюючій матері або одному з працюючих членів сім'ї чи іншій особі у разі, коли вони доглядають за хворою дитиною віком до 14 років, але не більш, як 14 календарних днів відповідно до виданого лікарняного листка (листка непрацездатності), а для військовослужбовців — довідки медичного закладу. Інші документи згідно із ст. 48 Закону України «Про допомогу сім'ям з дітьми» підставою для призначення Д. бути не можуть. Допомога на час тимчасової непрацездатності у зв'язку з доглядом за хворою дитиною, яка перебуває у стаціонарі, виплачується матері або іншій особі за весь час перебування у стаціонарі. Ця Д. виплачується у розмірі 100 відсотків заробітку (доходу) працівникам із трудовим стажем 8 років і більше, тим, які мають на утриманні трьох і більше дітей віком до 16 років, а учнів — до 18 років, військовослужбовцям (крім тих, хто перебуває на строковій службі), а також працівникам із числа колишніх дітей — сиріт і дітей, які залишилися без піклування батьків, не досягли 21 року і мають трудовий стаж до п'яти років; 80 відсотків заробітку або доходу — працівникам із трудовим стажем від 5 до 8 років; 60 відсотків заробітку (доходу) при трудовому стажі до 5 років. Виплата Д. здійснюється за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.