Юридичний словник-довідник

Допомога на час тимчасової непрацездатності у зв'язку з доглядом за хворою дитиною — грошова виплата працюючій матері або одному з працюючих членів сім'ї чи іншій особі у разі, коли вони доглядають за хворою дитиною віком до 14 років, але не більш, як 14 календарних днів відповідно до виданого лікарняного листка (листка непрацездатності), а для військовослужбовців — довідки медичного закладу. Інші документи згідно із ст. 48 Закону України «Про допомогу сім'ям з дітьми» підставою для призначення Д. бути не можуть. Допомога на час тимчасової непрацездатності у зв'язку з доглядом за хворою дитиною, яка перебуває у стаціонарі, виплачується матері або іншій особі за весь час перебування у стаціонарі. Ця Д. виплачується у розмірі 100 відсотків заробітку (доходу) працівникам із трудовим стажем 8 років і більше, тим, які мають на утриманні трьох і більше дітей віком до 16 років, а учнів — до 18 років, військовослужбовцям (крім тих, хто перебуває на строковій службі), а також працівникам із числа колишніх дітей — сиріт і дітей, які залишилися без піклування батьків, не досягли 21 року і мають трудовий стаж до п'яти років; 80 відсотків заробітку або доходу — працівникам із трудовим стажем від 5 до 8 років; 60 відсотків заробітку (доходу) при трудовому стажі до 5 років. Виплата Д. здійснюється за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.