Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Екологічна безпека — стан навколишнього природного середовища, за якого забезпечується запобігання погіршення екологічної обстановки і виникнення небезпеки для здоров'я людей. Е. б. є гарантією права громадян України на безпечне для їхнього життя і здоров'я навколишнє природне середовище. Вона забезпечується шляхом здійснення широкого комплексу взаємопов'язаних політичних, економічних, технічних, організаційних, правових та інших заходів екологічного характеру. Систему правових заходів і вимог щодо цього закріплено в Законі України «Про охорону навколишнього природного середовища». Тут, зокрема, йдеться про: екологічні вимоги до розміщення, проектування, будівництва, реконструкції, введення в дію та експлуатацію підприємств, споруд та інших об'єктів (ст. 51); охорону навколишнього природного середовища при застосуванні засобів захисту рослин, мінеральних добрив, токсичних хімічних речовин та інших препаратів (ст. 52); охорону навколишнього природного середовища від неконтрольованого і шкідливого біологічного впливу (ст. 53); охорону навколишнього природного середовища від акустичного, електромагнітного, іонізуючого та іншого шкідливого впливу фізичних факторів і радіоактивного забруднення (ст. 54); охорону навколишнього природного середовища від забруднення виробничими, побутовими та іншими відходами (ст. 55); екологічну безпеку транспортних засобів (ст. 56); до тримання вимог екологічної безпеки при проведенні наукових досліджень, впровадженні відкриттів, вина ходів, застосуванні нової техніки, імпортного устаткування, технологій і систем (ст. 57); вимоги екологічної безпеки щодо військових, оборонних об'єкті» і військової діяльності (ст. 58); екологічні вимоги при розміщенні і розвитку населених пунктів (ст. 59).

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.