Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Екологічне правопорушення — протиправне діяння (дія або бездіяльність), що порушує встановлений в Україні екологічний правопорядок. Е. п. є підставою для застосування до винних у його скоєнні фізичних і юридичних осіб юридичної відповідальності — адміністративної, кримінальної, цивільно-правової і дисциплінарної. Різновидами Е. п. є відповідні адміністративні проступки і кримінальні злочини. Зміст Е. п., що тягне за собою застосування юридичних санкцій, розкривається через особливості його складових елементів: суб'єкта, об'єкта, суб'єктивної та об'єктивної сторін. Суб'єктами Е. п. можуть бути підприємства, установи і організації, службові особи і громадяни України, а також іноземці та особи без громадянства. Суб'єктивну сторону Е. п. становить вина у формі умислу або необережності. Об'єктами Е. п. є встановлений в Україні екологічний правопорядок. З ним пов'язана об'єктивна сторона Е. п. Вона характеризується: протиправністю діяння (бездіяльності), що тягне за собою порушення екологічного правопорядку; заподіянням шкоди або загрозою вчинення її у сфері охорони навколишнього природного середовища і природокористування; причинним зв'язком між протиправним діянням (бездіяльністю) і шкодою від цього діяння (бездіяльності).

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.