Юридичний словник-довідник

«Екстракт малоросійських прав 1767 р.» — систематизований збірник норм феодального державного, адміністративного і судового права. Складався із вступу, 16 розділів (про головне правління в Малій Росії; про права малоросійські; про міста; про шляхетство, переваги й маєтки його; про духівництво, простий народ тощо), інструкцій про суди 1730 р. та Відомостей про чини 1765 р. У 1786 р. з «Е. м. п.» було вилучено окремі розділи, збірник доповнено історією кодифікації, новими нормами тощо. «Е. м. п» — джерело вивченім історії феодального права в Україні. Оригінал його зберігається в бібліотеці рукописних книг Центрального державного історичного архіву Роги Санкт-Петербурзі.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.