Юридичний словник-довідник

Емітент — юридична особа, яка від свого імені випускає, цінні папери і зобов'язується виконувати обов'язки, що випливають з умов випуску. Залежно від виду цінних паперів Е. можуть бути державні і недержавні юридичні особи. Наприклад, акції випускають виключно акціонерні товариства, а казначейські зобов'язання, облігації внутрішньої загальнодержавної позики випускають за рішенням державних органів. Для кожного виду цінних паперів законодавство України встановлює певний порядок випуску і обігу. Права і обов'язки щодо цінних паперів виникають з моменту передачі їх Е. або уповноваженою ним особою покупцю (інвестору) чи його уповноваженій особі.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.