Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Емітент — юридична особа, яка від свого імені випускає, цінні папери і зобов'язується виконувати обов'язки, що випливають з умов випуску. Залежно від виду цінних паперів Е. можуть бути державні і недержавні юридичні особи. Наприклад, акції випускають виключно акціонерні товариства, а казначейські зобов'язання, облігації внутрішньої загальнодержавної позики випускають за рішенням державних органів. Для кожного виду цінних паперів законодавство України встановлює певний порядок випуску і обігу. Права і обов'язки щодо цінних паперів виникають з моменту передачі їх Е. або уповноваженою ним особою покупцю (інвестору) чи його уповноваженій особі.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.