Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Емфітевзис — майнове право, один із видів права користування чужою землею. У римському праві Е,— довго строкове право користування чужою землею сільськогосподарського призначення. Це право виникало на підставі угоди, не обмежувалось строками і вважалось довічним. Право Е. переходило до спадкоємців емфітевта (суб'єкта емфітевзису) як за заповітом, так і за законом; його можна було продати або подарувати третій особі, якщо власник землі після одержання повідомлення відмовлявся від свого права на привілейовану купівлю Е. При продажу Е. третій особі (власнику землі) передавалось 2 відсотки одержаної суми. Суб'єкт Е. повинен був якісно обробляти землю і вести господарство, сплачувати податки за землю, виконувати державні і громадські повинності, сплачувати власникові землі щорічну ренту грішми або натурою. Е. припинявся у разі, коли емфітевт значно погіршував земельну ділянку або протягом трьох років не сплачував податків чи ренти.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.