Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Енергозбереження — діяльність (організаційна, наукова, практична, інформаційна), яка спрямована на раціональне використання первинної та перетвореної енергії і природних енергетичних ресурсів у національному господарстві і реалізується із застосуванням технічних, економічних та правових методів. Правові засади Е. закладено в Законі України «Про енергозбереження». Цей Закон регулює відносини між господарськими суб'єктами, між державою і юридичними та фізичними особами у сфері Е.: видобування, переробки, транспортування, зберігання, вироблення та використання паливно-енергетичних ресурсів, забезпечення заінтересованості підприємств, організацій та громадян у Е., впровадження енергозберігаючих технологій, розробки і виробництва менш енергоємних машин та технологічного обладнання, правової відповідальності юридичних і фізичних осіб тощо. Закон закріплює правову природу: економічного механізму Е.; енергетичних стандартів, норм і нормативів витрат паливно-енергетичних ресурсів; експертизи з Е. Установлено також порядок здійснення державного контролю у сфері Е. та правові засади юридичної відповідальності за порушення законодавства про Е.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.