Юридичний словник-довідник

Енергозбереження — діяльність (організаційна, наукова, практична, інформаційна), яка спрямована на раціональне використання первинної та перетвореної енергії і природних енергетичних ресурсів у національному господарстві і реалізується із застосуванням технічних, економічних та правових методів. Правові засади Е. закладено в Законі України «Про енергозбереження». Цей Закон регулює відносини між господарськими суб'єктами, між державою і юридичними та фізичними особами у сфері Е.: видобування, переробки, транспортування, зберігання, вироблення та використання паливно-енергетичних ресурсів, забезпечення заінтересованості підприємств, організацій та громадян у Е., впровадження енергозберігаючих технологій, розробки і виробництва менш енергоємних машин та технологічного обладнання, правової відповідальності юридичних і фізичних осіб тощо. Закон закріплює правову природу: економічного механізму Е.; енергетичних стандартів, норм і нормативів витрат паливно-енергетичних ресурсів; експертизи з Е. Установлено також порядок здійснення державного контролю у сфері Е. та правові засади юридичної відповідальності за порушення законодавства про Е.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.