Юридичний словник-довідник

Ефективність управлінської діяльності — основна оціночна категорія управління, яка визначається співвідношенням людських, організаційних, часових, науково-технічних, матеріальних ресурсів і одержаних результатів. Досягнення високої ефективності управління — одне з головних соціальних замовлень суспільства. Суспільна свідомість пов'язує з цим своє ставлення до соціально-політичного ладу і управлінсько-владних державних структур. Досягнення високої ефективності управління залежить від техніко — технологічних, фінансово-економічних, політико — правових, морально-ідеологічних, організаційно-управлінських умов і професійно-особистих індивідуальних якостей управлінців. Існують поняття ефективності праці у сфері управління й ефективності системи управління. Співвідношення між одержаними результатами і затратами живої та матеріалізованої праці на досягнення їх відображає Е. у. д. Вона залежить також від інтересу, особистих якостей управлінця, особливостей його праці, мотиваційної політики і сталої, сформованої практики організації. Ефективність системи управління — результат впливу керуючої підсистеми на керовану з метою досягнення успішного функціонування всієї системи управління, а також поставленої мети при найменших трудових і організаційно-матеріальних затратах.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.