Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Європейський парламент (ЄП) — один з основних органів Європейського Союзу. Формується на основі прямих виборів населенням країн — членів Співтовариства. Перші прямі вибори в ЄП відбулися 7—10.VI.1979. Представництво в ЄП здійснюється на підставі відповідних квот: Німеччина, Франція, Італія і Великобританія мають по 81 мандату, Іспанія — 60, Голландія — 25, Бельгія, Греція, Португалія — по 24, Данія — 16, Ірландія — 15, Люксембург — 6 тощо. Всього ЄП налічує понад 500 депутатів. У ЄП, як і в національних парламентах, існують партійні фракції. В структурі ЄП функціонують 18 постійних комітетів, які працюють переважно в закритих засіданнях. Основні функції і повноваження ЄП: участь у складанні бюджету Співтовариства та контроль за його виконанням; участь у призначенні та звільненні службових осіб, контроль за їхньою роботою; формування громадської думки щодо європейської інтеграції; нормотворчість. Згідно з положеннями Маастрихтського договору повноваження ЄП значно розширилися передусім з фінансових питань та у сфері захисту прав людини. ЄГІ обирається на 5 років і проводить свої сесії в Страсбурзі. Засідання комітетів ЄП відбуваються переважно у Брюсселі. Відповідно до ст. 137 Маастрихтського договору Європарламент здійснює повноваження, покладені на нього договором.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.