Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Забезпечення доказів — вжиття судом термінових заходів щодо закріплення у визначеному процесуальному порядку фактичних даних для використання їх при розгляді цивільних справ. Підставою для З. д. є побоювання сторін та інших осіб, які беруть участь у справі, що подання потрібних доказів стане згодом неможливим чи утрудненим. Ці особи мають право звернутися до суду, якому належить провести процесуальні дії щодо забезпечення заяви про З. д. Розглянувши заяву, суддя приймає рішення про З. д., зазначаючи порядок і спосіб виконання його, або відмовляє у З. д. З. д. можливе виключно передбаченими законом методами: допитом свідків, призначенням експертизи, затребуванням і оглядом письмових і речових доказів. Рішення судді про відмову в З. д. може бути оскаржене.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.