Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Загальний трудовий стаж — загальна тривалість роботи чи іншої суспільно корисної діяльності. До 3. т. с. зараховується: робота, виконувана на підставі трудового договору на підприємствах, в установах, організаціях і кооперативах незалежно від форм власності та господарювання, а також на підставі членства в колгоспах та інших кооперативах незалежно від характеру й тривалості роботи і тривалості перерв. При обчисленні З. т. с. в колгоспі за період після 1965 p., якщо член колгоспу не виконав без поважних причин встановленого мінімуму трудової участі в громадському господарстві, враховується час роботи за фактичною тривалістю. До З. т. с. зараховується: будь-яка інша робота, на якій працівник підлягав державному соціальному страхуванню або за умови сплати страхових внесків, період одержання допомоги у разі безробіття, а також робота в'язнів і робота за договорами цивільно-правового характеру за умови сплати страхових внесків; творча діяльність членів творчих спілок та інших творчих працівників, які не є членами таких спілок. При цьому творча діяльність членів Спілки письменників України, Спілки художників України, Спілки композиторів України, Спілки кінематографістів України, Спілки театральних діячів України, інших творчих працівників, які не є членами творчих спілок, але об'єднані відповідними професійними комітетами, до 1.1.1992 зараховується до стажу роботи незалежно від сплати страхових внесків. У цих випадках стаж творчої діяльності встановлюється секретаріатами правлінь творчих спілок, починаючи від дня опублікування або першого публічного виконання чи публічного показу твору того чи іншого автора; військова служба й перебування у партизанських загонах і з'єднаннях, служба в органах державної безпеки та в органах внутрішніх справ незалежно від місця проходження служби; служба у воєнізованій охороні, в органах спеціального зв'язку і гірничорятувальних частинах незалежно від відомчого підпорядкування та спеціального або військового звання; навчання у вищих і середніх спеціальних навчальних закладах, в училищах і на курсах з підготовки кадрів, підвищення кваліфікації та перекваліфікації, в аспірантурі, докторантурі та клінічній ординатурі; тимчасова непрацездатність, що почалася в період роботи; час догляду за інвалідом І групи або дитиною — інвалідом віком до 16 p., а також за пенсіонером, який за висновком медичного закладу потребує постійного стороннього догляду; час догляду непрацюючої матері за малолітніми дітьми, але не довше як до досягнення кожною дитиною 3-річного віку; період проживання дружин осіб офіцерського складу, прапорщиків, мічманів і військовослужбовців надстрокової служби з чоловіками в місцевостях, де вони не мали змоги працевлаштування за фахом, але не більше 10 р.; час перебування на інвалідності у зв'язку з нещасним випадком на виробництві або професійним захворюванням (ст. 56 Закону України «Про пенсійне забезпечення»).

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.