Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Закон України «Про охорону атмосферного повітря» — Закон, який визначає правові й організаційні основи відносин у галузі охорони й використання атмосферного повітря та екологічні вимоги до них. Прийнятий І6.Х.1992. Складається з преамбули і десяти розділів (46 статей). Завданням даного Закону є регулювання відносин у цій галузі з метою збереження, поліпшення та відтворення стану атмосферного повітря, відвернення і зниження шкідливого хімічного, фізичного, біологічного та іншого впливу на нього, забезпечення раціонального використання атмосферного повітря для виробничих потреб, а також зміцнення правопорядку і законності у цій сфері (ст. 1). Закон визначає основні положення стандартизації і нормування у галузі охорони атмосферного повітря (розд. II), передбачає заходи щодо охорони його від забруднення та інших шкідливих фізичних та біологічних факторів, а також при аварійних ситуаціях і несприятливих метеорологічних умовах (розд. III), визначає вимоги щодо охорони атмосферного повітря при проектуванні, будівництві та реконструкції промислових об'єктів (розд. IV), регулює питання, пов'язані з використанням атмосферного повітря як сировини основного виробничого призначення (розд. V). У розд. VI, присвяченому економічному механізму забезпечення охорони атмосферного повітря, наведено порядок встановлення лімітів викидів забруднюючих речовин, а також порядок встановлення нормативів плати за забруднення. У спеціальних розділах Закону йдеться про здійснення державного, виробничого і громадського контролю у галузі охорони атмосферного повітря (розд. VII), а також організацію державного обліку та моніторингу в цій сфері (розд. VIII). Закон передбачає відповідальність за правопорушення у галузі охорони атмосферного повітря (розд. IX). Зазначаючи про участь України в міжнародному співробітництві у цій галузі (розд. X), Закон наголошує, що коли міжнародними договорами, ратифікованими Україною, встановлені інші правила, ніж ті, що містяться в цьому Законі, то діють правила міжнародного договору.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.