Юридичний словник-довідник

Законодавство про шлюб та сім'ю — нормативні акти, які регулюють суспільні (особисті і майнові) відносини між людьми, що виникають із шлюбу, кровного споріднення, сімейних стосунків, прийняття дітей у сім'ю на постійне виховання і піклування, усиновлення, опіку і піклування, а також нормативні акти, які регулюють запис актів громадянського стану. Головним нормативним актом є Кодекс законів про шлюб та сім'ю України. Дія сімейних нормативно-правових актів поширюється на всіх громадян України, іноземних громадян і осіб без громадянства, які постійно проживають в Україні, користуються в Україні правами і несуть обов'язки в шлюбних і сімейних відносинах нарівні з громадянами України. З. про ш. та с. застосовується в усіх випадках, коли йдеться про сімейні відносини, що ґрунтуються на нормах Кодексу законів про шлюб та сім'ю. Якщо особисті немайнові і майнові відносини виникають між людьми як сторонніми особами, застосовується інше законодавство, зокрема норми цивільного законодавства.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.