Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Законодавство про шлюб та сім'ю — нормативні акти, які регулюють суспільні (особисті і майнові) відносини між людьми, що виникають із шлюбу, кровного споріднення, сімейних стосунків, прийняття дітей у сім'ю на постійне виховання і піклування, усиновлення, опіку і піклування, а також нормативні акти, які регулюють запис актів громадянського стану. Головним нормативним актом є Кодекс законів про шлюб та сім'ю України. Дія сімейних нормативно-правових актів поширюється на всіх громадян України, іноземних громадян і осіб без громадянства, які постійно проживають в Україні, користуються в Україні правами і несуть обов'язки в шлюбних і сімейних відносинах нарівні з громадянами України. З. про ш. та с. застосовується в усіх випадках, коли йдеться про сімейні відносини, що ґрунтуються на нормах Кодексу законів про шлюб та сім'ю. Якщо особисті немайнові і майнові відносини виникають між людьми як сторонніми особами, застосовується інше законодавство, зокрема норми цивільного законодавства.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.