Юридичний словник-довідник

Заслужений юрист України — почесне звання України один із видів державних нагород. Присвоюється Указом Президента України висококваліфікованим юристам з вищою юридичною освітою, які бездоганно про працювали не менше 10 років у судових органах, прокуратурі, органах внутрішніх справ, Служби безпеки, в адвокатурі, нотаріаті, інших правоохоронних і юридичних установах та науково-дослідних закладах, державних і громадських організаціях і мають особливі заслуги у правоохоронній діяльності, зміцненні законності й правопорядку, юридичному забезпеченні роботи державних органів, підприємств, установ і організації у справі захисту прав і законних інтересів громадян, законотворчій роботі, наукових дослідженнях в галузі права, підготовки юридичних кадрів, правовій пропаганді тощо. Особам, удостоєним почесного звання Заслужений юрист України, вручається посвідчення встановленого зразка, а також нагрудний знак.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.