Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Заснування друкованого засобу масової інформації — створення самостійного господарчого статутного суб'єкта, який має права юридичної особи. Право на З. д. з. м. і. мають: громадяни України, громадяни інших держав та особи без громадянства, не обмежені у цивільній правоздатності та цивільній дієздатності; юридичні особи України та інших держав; трудові колективи підприємств, установ і організацій на підставі відповідного рішення загальних зборів (конференції). Не допускається монополізація загальнодержавних і регіональних громадсько-політичних друкованих засобів масової інформації. Фізична або юридична особа не може бути засновником (співзасновником) чи контролювати більше 5 відсотків таких видань (під контролем мається на увазі можливість здійснювати матеріальними чи фінансовими засобами вплив на діяльність друкованого засобу масової інформації).

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.