Юридичний словник-довідник

Заснування телерадіоорганізацій — створення самостійного господарчого статутного суб'єкта (редакції, студії, агентства, об'єднання, асоціації, компанії, радіостанції тощо), який має права юридичної особи, виробляє чи розповсюджує теле-, радіопередачі та програми. Право на З. т. в Україні належить громадянам України, не обмеженим у цивільній дієздатності, Верховній Раді України, Президенту України та іншим юридичним особам України. Закон обмежує права іноземних юридичних і фізичних осіб та осіб без громадянства щодо створення ними в Україні телерадіоорганізацій. Вони можуть бути співзасновниками цих організацій, але їхня частка в статутному фонді не повинна перевищувати 30 відсотків. Державна реєстрація телерадіоорганізацій здійснюється в порядку, встановленому чинним законодавством України про підприємства. Для реєстрації засновник подає до відповідного органу заяву, рішення засновників про створення телерадіоорганізації, проект статуту та інші передбачені законодавством документи. Після державної реєстрації телерадіоорганізації Національна Рада вносить її до Державного реєстру телерадіоорганізацій України. Юридична або фізична особа не має права бути засновником (співзасновником) більш як однієї телерадіоорганізації.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.