Юридичний словник-довідник

Засоби масової інформації — матеріальні та інші носії інформації, за допомогою яких публічно поширюється друкована та аудіовізуальна інформація. Друкованими З. м. і. є періодичні друковані видання (газети, журнали, бюлетені, альманахи тощо) і разові видання з визначеним тиражем (книжкові). Аудіовізуальні 3. м. і.— це радіомовлення, телебачення, кіно, звукозапис, відеозапис тощо. Порядок створення (заснування) та організації діяльності окремих 3. м. і. визначаються Законом України «Про інформацію» та іншими законодавчими актами.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.