Юридичний словник-довідник

Захист авторського права і суміжних прав — захист особистих і майнових прав осіб, що мають авторське право і суміжні права, який може здійснюватися в порядку, встановленому адміністративним, цивільним і кримінальним законодавством. Цивільно-правовий З. а. п. і с. п. передбачає, що особи, які мають авторське право і суміжні права, можуть вимагати: відшкодування збитків, завданих порушенням їхніх прав, в т. ч. втрачену вигоду; вилучення та спрямування на їхню користь прибутків порушника, одержаних ним внаслідок порушення їхніх прав, замість відшкодування збитків; виплату компенсації в розмірі від 10 до 50 000 мінімальних розмірів заробітної плати замість відшкодування збитків чи стягнення прибутків. Крім цього, порушник зобов'язаний відшкодувати і моральну шкоду в розмірі, визначеному судом.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.