Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Збереження житлового приміщення за тимчасово відсутнім громадянином — одна з гарантій права на житло. При тимчасовій відсутності наймача або членів його сім'ї, членів сім'ї члена ЖБК (які не є власниками паєнагромадження) за ними житлове приміщення зберігається протягом шести місяців. Якщо ці особи були відсутні з поважних причин понад шість місяців, строк може бути подовжено за заявою відсутньої особи, а в разі спору — судом. Понад цей строк житлове приміщення зберігається за тимчасово відсутніми особами у разі: виїзду з постійного місця проживання за умовами і характером роботи (екіпажі суден, працівники геологічних розвідувальних партій тощо) або у зв'язку з навчанням (студенти, аспіранти) — протягом усього часу виконання цієї роботи або навчання; виїзду в зв'язку з виконанням обов'язків опікуна (піклувальника) — протягом усього часу виконання цих обов'язків; виїзду для лікування в лікувально-профілактичному закладі — протягом усього часу перебування в ньому; призову на строкову військову службу або направлення на альтернативну (невійськову службу), а також призову офіцерів із запасу на військову службу на строк до трьох років — протягом усього періоду проходження зазначеної військової служби; в деяких інших випадках, передбачених законодавством.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.