Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Збитки — виражена в грошовій формі шкода, яка полягає у витратах кредитора, втраті або пошкодженні його майна, а також у Неодержанні ним доходів, які він одержав би у разі виконання боржником зобов'язання (ст. 203 Цив. К. України). За загальним правилом З. відшкодовуються в повному обсязі. Якщо за невиконанню або неналежне виконання зобов'язання встановлена неустойка (штраф, пеня), то збитки відшкодовуються в частині, не покритій неустойкою (штрафом, пенею),— ст. 204 Цив. К. України. Стягнення З. має місце як при порушенні договорів, так і при позадоговірному заподіянні шкоди, коли виникають зобов'язання із заподіяння шкоди, зобов'язання внаслідок придбання або збереження майна за рахунок коштів іншої особи без достатніх підстав.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.