Юридичний словник-довідник

Збитки — виражена в грошовій формі шкода, яка полягає у витратах кредитора, втраті або пошкодженні його майна, а також у Неодержанні ним доходів, які він одержав би у разі виконання боржником зобов'язання (ст. 203 Цив. К. України). За загальним правилом З. відшкодовуються в повному обсязі. Якщо за невиконанню або неналежне виконання зобов'язання встановлена неустойка (штраф, пеня), то збитки відшкодовуються в частині, не покритій неустойкою (штрафом, пенею),— ст. 204 Цив. К. України. Стягнення З. має місце як при порушенні договорів, так і при позадоговірному заподіянні шкоди, коли виникають зобов'язання із заподіяння шкоди, зобов'язання внаслідок придбання або збереження майна за рахунок коштів іншої особи без достатніх підстав.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.