Юридичний словник-довідник

Збори — обов'язкові платежі, які сплачують юридичні і фізичні особи за послуги, надані їм державними органами та виконавчими органами місцевих Рад народних депутатів. Розрізняють такі З.: З., які зараховуються до бюджету,— стягнені Державтоінспекцією за технічний огляд транспортних засобів, видачу номерних знаків і технічних паспортів, за приймання іспитів і видачу посвідчень водіям тощо; З., що надходять у розпорядження установ та організацій, які надають послуги,— курортний З., який витрачається на благоустрій курортної зони, ринковий З., надходження від якого йдуть на будівництво, розширення, благоустрій та експлуатацію колгоспних ринків. Законодавством установлено чималий перелік місцевих З., надходження від яких зараховуються до місцевих бюджетів: за видачу ордера на квартиру, за використання місцевої символіки, за право проведення місцевих аукціонів і лотерей тощо.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.