Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Звід місцевих законів західних губерній 1838 p.— збірник цивільного матеріального та процесуального права, підготовлений у 1830—1833 pp. групою фахівців під керівництвом І. М. Даниловича. У 1838 р. проект З. був затверджений Державною Радою, але юридичної сили діючого джерела права він так і не набрав. При створенні З. були використані «Полное собрание законов Российской империи» і «Свод законов Российской империи».

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.