Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Звільнення від кримінальної відповідальності — відмова держави, представленої компетентними органами, від застосування обмежень, засудження і покарання до особи, яка скоїла злочин у формі і методами, передбаченими кримінальним законом, впевненість цих органів у тому, що особа, винна у скоєнні злочину, може бути перевихована без примусу держави, але засобами, передбаченими кримінальним законом. Закон передбачає як обов'язкове З. від к. в. (наприклад, давність притягнення до кримінальної відповідальності — ст. 48 КК України), так і факультативне (наприклад, З. від к. в. із застосуванням заходів адміністративного стягнення або громадського впливу — ст. 51 КК України). Усі види звільнення, за винятком передачі винного на поруки, є безумовними. При передачі на поруки до особи ставляться вимоги, невиконання яких може спричинити притягнення цієї особи до відповідальності. З. від к. в. можливе і за актом амністії. З. від к. в. може застосовуватися лише тоді, коли особа скоїла злочин, тобто за наявності підстави кримінальної відповідальності. Особа, звільнена від кримінальної відповідальності, не вважається судимою.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.