Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Звільнення на вимогу профспілкового органу — припинення трудових правовідносин з керівним працівником на вимогу профспілкового органу, уповноваженого на представництво трудовим колективом. Вимога профспілкового органу може бути до керівника підприємства, установи, організації (філіалу, представництва, відділення та іншого відокремленого підрозділу), його заступників, головного бухгалтера підприємства, установи, організації, його заступників, керівних працівників, які обираються, затверджуються або призначаються на посади державними органами та органами місцевого і регіонального самоврядування. Згідно із ст. 45 КЗнП України З. на в. п. о. допускається, якщо керівним працівник порушує законодавство про працю і не виконує зобов'язань за колективним договором. Вимога уповноваженого на представництво профспілкового органу може бути оскаржена керівним працівником, також власником або уповноваженим ним органом л районного суду у двотижневий строк, що зупиняє виконання вимоги.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.