Юридичний словник-довідник

Зґвалтування — статевий акт чоловіка з жінкою природним способом із застосуванням фізичного насильства, погрози або з використанням безпорадного стану потерпілої. Потерпілою у цьому разі є тільки жінка. З. карається позбавленням волі від трьох до восьми років. Якщо З. вчинила особа, яка раніше притягалася до відповідальності за скоєння тяжкого злочину, строк покарання збільшується до десяти років. З., вчинене групою осіб, або З. неповнолітньої караються позбавленням волі на строк від п'яти до п'ятнадцяти років. Цей злочин, скоєний особливо небезпечним рецидивістом, або такий, що спричинив особливо тяжкі наслідки, або якщо потерпілою була малолітня, карається позбавленням волі на строк від восьми до п'ятнадцяти років. Неповнолітніми потерпілими від 3. вважаються особи віком від 14 до 18 років, а малолітніми — до 14 років.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.