Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Зелені зони — території, які виділяються у встановленому порядку за межами міст та інших населених пунктів, що зайняті лісопарками та іншими зеленими насадженнями, виконують захисні та санітарно-гігієнічні функції і е місцем відпочинку населення. Землі З з. складова частина земель рекреаційного призначенні які відведені для організованого масового відпочинку і туризму населення. З. з. виділяються за межами ми і та інших населених пунктів з урахуванням площ, зон санітарної охорони джерел водозабезпечення, округів санітарної охорони курортів, захисних смуг уздовж залізниць і автомобільних шляхів та заборонних лісових смуг, що захищають місця нересту цінних промислових риб. Для міст та інших населених пунктів, у яких відсутні природні зелені насадження чи ліси, З. з. створюються штучно на землях, непридатних для по треб сільського господарства. Залежно від цільовою використання З. з. поділяються на лісопаркову і лісогосподарську частини. Лісопаркова частина виділяється в межах лісів чи зелених насаджень, які мають естетично цінні ландшафти. їх розмір визначається залежно від чисельності населення відповідного міста або іншого населеного пункту. З. з. відмежовуються природними межами, просіками та відповідними відмежувальними знаками.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.